Budujemy Twoją Karierę

Program stażowy Lambert & Root Polska rusza w Katowicach 18 maja. Jest on skierowany do studentów śląskich uczelni wyższych. Program ma na celu wyłonienie przyszłej kadry pracowników Lambert & Root.

Program stażowy "Budujemy Twoją Karierę" zostanie zaprezentowany podczas cyklu spotkań ze studentami śląskich uczelni wyższych. Pierwsze spotkania odbędą we środę 19 maja, w Śląskiej Wyższej Szkole Zarządzania (godz. 9.45) oraz na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (godz. 12.45). Podobne prezentacje będą miały miejsce na innych wydziałach Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Pedagogiki i Psychologii, Szkoła Zarządzania w Chorzowie) oraz w Wyższej Szkole Bankowośći i Finansów w Katowicach.

Zależy nam na pozyskaniu najlepszych studentów i w przyszłości wyłonieniu spośród nich naszych pracowników - mówi Kamil Kita, Dyrektor Generalny Lambert & Root Polska. Ze względu na nasz szybki rozwój ciągle potrzebujemy nowych osób do pracy. Stażyści mogą trafić do działów: reklamy, jakości, zakupów i doradztwa technicznego, obsługi klienta, handlowego, badań marketingowych oraz public relations.

Rekrutacja będzie dwuetapowa i zostanie rozstrzygnięta 30 czerwca. Aplikacje (CV i list motywacyjny) można przesyłać na adres email: praktyka@lambertroot.pl do 15 czerwca 2004. W zależności od kwalifikacji aplikantów zostanie przyjętych 5-9 stażystów.

Okres stażu wynosić będzie od 3 do 6 miesięcy w zależności od działu firmy. W tym okresie rozstrzygną się dalsze losy stażystów. Pierwszy etap rekrutacji będzie oparty o analizę dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listy motywacyjne) i rozmowy kwalifikacyjne. W dalszej części zostaną zorganizowane specjalne spotkania rekrutacyjne, które pozwolą wyłonić przyszłych stażystów.

Lambert & Root Polska jest czołowym dostawcą materiałów budowlanych na południu Polski. Firma doradza przy zakupie i instalacji poszczególnych komponentów potrzebnych do budowy domów.

Harmonogram Prezentacji na uczelniach:
19 maja, godz. 9.45
Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im.gen.Ziętka
ul.Francuska 12, Katowice (Aula AB)
19 maja, godz. 12.45
Wydział Nauk Społecznych Uniwersytet Śląski
ul. Bankowa 11, Katowice (Sala Sympozjalna II)
20 maja, godz. 9.00
Wydział Pedagogiki i Psychologii
ul. Grażyńskiego 53, Katowice (sala 203)
25 maja, godz. 12.00
Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów,
ul. Ks.Bpa Adamskiego 7, Katowice (Aula B)
27 maja, godz. 11.00
Szkoła Zarządzania
ul.75 Pułku Piechoty 1, Chorzów (sala 101)

Dodatkowych informacji udzieli:
Marcin Młodożeniec
Specjalista ds. public relations Lambert & Root Polska
tel. kom. 696 493 643
tel. (32) 207 22 81
e-mail: marcinmlodozeniec@lambertroot.pl
www.lambertroot.pl/kariera