Dokąd na obiad

Z przyjemnością informujemy, że po dłuższej przerwie ruszyła stołówka studencka na osiedlu akademickim w Katowicach-Ligocie. Zawiaduje nią obecnie firma Impel Group Spółka z o. o. Zapraszamy także do pozostałych naszych stołówek, prowadzonych przez Spółkę Jawną Uni Mensa, działających w Katowicach na Wydziale Filologicznym i przy al. W. Roździeńskiego 12 (która to placówka wydaje obiady studenckie także w bufecie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii) oraz w osiedlu akademickim w Sosnowcu.

Ceny obiadów dla studentów studiów dziennych UŚ (dotowane przez budżet państwa w ramach pomocy materialnej) wynoszą, w zależności od stołówki: 4,50-4,60 PLN za obiad abonamentowy i 5,40-5,50 PLN za obiad jednorazowy. Inne osoby zapłacą ok. 7,00-8,00 PLN. Życzymy smacznego, prosząc jednocześnie o przekazywanie Działowi Spraw Studenckich opinii o jakości wyżywienia i obsługi.

www.us.edu.pl/uniwersytet/studenci

Autorzy: MP
Ten artykuł pochodzi z wydania:
Spis treści wydania
Kronika UŚNiesklasyfikowaneOgłoszeniaStopnie i tytuły naukoweW sosie własnymWydawnictwo Uniwersytetu ŚląskiegoZ Cieszyna
Zobacz stronę wydania...