Zostań Project Managerem!

W dniu 20 maja 2005 roku na Politechnice Gdańskiej odbędzie się finał piątej edycji konkursu Young Project Management Program, organizowanego przez studentów - członków Stowarzyszenia Project Management Polska (SPMP). Ideą konkursu jest skontaktowanie studentów, posiadających "zmysł" organizatora z firmami, które działając projektowo, wykorzystują narzędzia do zarządzania projektami.

Aby dostać się do konkursu wystarczy zarejestrować się na stronie Programu, a następnie przesłać do organizatorów esej na jeden z wybranych, dostępnych na stronie, tematów. Eseje będą oceniane przez komisję złożoną z członków SPMP. Autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni na wielki finał do Gdańska, gdzie zmierzą się z zagadnieniami problemowymi, dotyczącymi zagadnień zarządzania projektami i będą mieli okazję zaprezentować się komisji.

Głównymi nagrodami w konkursie są płatne praktyki w charakterze asystenta Project Managera. Do tej pory praktyki w konkursie fundowały takie firmy jak: Transsystem, IFS Polska, Federal Mogul Bimet i inne.

A zatem - jeśli czujesz, że masz talent organizatora, jeśli zorganizowałeś (zorganizowałaś) już coś, czym masz ochotę się pochwalić - NIE ZWLEKAJ! Napisz esej i wygraj praktykę!

Więcej informacji na stronie: www.spmp.org.pl/ypmp

Wojtek Matłosz
lider YPMP 2005

Ten artykuł pochodzi z wydania: