O rety! Znowu winiety...

Redakcja "Gazety Uniwersyteckiej" postanowiła włączyć się w ogólnonarodową dyskusję na temat zasygnalizowany w tytule, pchnąwszy ją jednak na dużo przyjemniejszy grunt - estetyczny. Proszę jeszcze raz spojrzeć na stronę tytułową bieżącego numeru naszego miesięcznika... jakby znajoma, prawda? A teraz proszę rozłożyć przed sobą obydwa dodatki specjalne: ten dla kandydatów na studia w Uniwersytecie Śląskim i ten kulturalny - poświęcony twórczości Franciszki i Stefana Themersonów. Jest różnica, prawda?

Poszukujemy nowego wyrazu "Gazety", wyrazu graficznego. Mają Państwo przed sobą efekt wielogodzinnych dyskusji, które - notabene - trwają nadal. Jeszcze nie znaleźliśmy. Będziemy wdzięczni za opinie. Gdyby zainteresowani i troskliwi Czytelnicy chcieli przekazać je przez telefon - przypominamy uprzejmie o zmianie gazetowych numerów na: 359 17 31 oraz 359 19 49 (telefoniczno-faksowy).

Autorzy: Redakcja