Marsowa praktyka na lato

Niemal 100 lat temu Frank i Ethel Mars

logo
uwierzyli, że w ich domowej kuchni może zrodzić się globalny biznes. I nie mylili się... Dziś Mars Incorporated to jedna z największych prywatnych firm na świecie. Jesteśmy znani we wszystkich segmentach naszej działalności: markowych słodyczach, karmie dla zwierząt domowych, daniach obiadowych. Działamy na 6 kontynentach, w ponad 160 krajach - w tym oczywiście w Polsce, od 1992 roku. Masterfoods Polska zatrudnia obecnie ponad 1400 pracowników. Nasza oferta handlowa to najpopularniejsze marki globalne: MARS® , SNICKERS® , M&M's® , TWIX® , BOUNTY® , PEDIGREE® , WHISKAS® , CHAPPI® , KITE KAT® , UNCLE BEN'S® i wiele innych.

PROGRAM PRAKTYK LETNICH to dwu- lub trzymiesięczny projekt realizowany w jednym z działów naszej Firmy. Stworzymy dla Ciebie indywidualne zadanie wynikające z aktualnych potrzeb działu. Projekty są wymagające, więc będziesz mieć okazję zmierzyć się z realnymi potrzebami biznesowymi. Zorganizujemy Ci także czas po skończonym dniu pracy. Wszyscy praktykanci zakwaterowani są w motelu niedaleko biura. Pełen komfort: basen, sauna, jacuzzi, miejsce na ognisko i grill! Jeśli starczy Ci energii, możesz także wziąć udział w rozgrywkach lig biznesowych. Takie warunki służą integracji i zabawie, więc nie obawiaj się, że te wakacje "spisujesz na straty".

Nie szukamy ludzi do kserowania dokumentów i parzenia kawy. Nie ma mowy o zastępowaniu pracowników, którzy powyjeżdżali na urlopy. Praktyki Letnie w Masterfoods mają przynieść nam, korporacji nastawionej na rozwój, oraz Tobie, ambitnemu studentowi - realne korzyści. Oczekuj od nas poważnego traktowania, prawdziwych wyzwań, prawdziwej satysfakcji i prawdziwych pieniędzy!

KLUCZOWE INFORMACJE

poszukiwani: studenci III, IV i V roku, wszystkich kierunków
miejsce praktyk: Kożuszki Parcel, 45 km od Warszawy
czas praktyk: lipiec-sierpień
praktyki odbywają się w działach: finansów, marketingu, personalnym, produkcyjnym, inżynieryjnym, badawczo-rozwojowym, IT, sprzedaży, zakupów
ilość miejsc: około 15
wynagrodzenie: około 3000 zł, dodatkowo opłacamy zakwaterowanie i dojazd do biura
termin nadsyłania aplikacji: 15 maja 2003 r.
tu kieruj aplikację: Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew
fax: (022) 595 50 83
e-mail: masterfoods.kariera@eu.effem.com

Zrób trzy kroki

krok 1

Złóż aplikację. Skorzystaj z gotowego formularza dostępnego na naszych stronach internetowych lub przygotuj cv i list motywacyjny samodzielnie.

krok 2

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje, zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z menadżerem działu personalnego.

krok 3

Ostatni etap rekrutacji to wizyta w naszej siedzibie i całodniowe assessment center. Wraz z innymi kandydatami spędzisz 8 godzin na rozwiązywaniu różnorodnych ćwiczeń. Chociaż brzmi to groźnie, nie obawiaj się. Wszyscy goście assessment center ocenili tę próbę jako ciekawe i przyjemne doświadczenie.

Dodatkowe informacje na stronach:
www.mars.com/university
www.topjobs.pl/mars
www.pracuj.pl/mars
oraz w regionalnych biurach AIESEC.

logo
Ten artykuł pochodzi z wydania:
Spis treści wydania
Kronika UŚNiesklasyfikowaneOgłoszeniaStopnie i tytuły naukoweW sosie własnymWydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
Zobacz stronę wydania...