Do studentek i studentów niepełnosprawnych

Drodzy Państwo,

Witam Was w nowym roku akademickim i życzę wielu sukcesów i zadowolenia ze studiów na naszej Uczelni. Pragnę równocześnie poinformować tych z Was, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, że mam zaszczyt i przyjemność pełnienia funkcji pełnomocnika Rektora ds. studentów niepełnosprawnych Uniwersytetu Śląskiego.

Ogólnie mówiąc, celem mojej działalności jest ułatwienie osobom niepełnosprawnym dostępu do wyższego wykształcenia. Wynika stąd wiele bardziej konkretnych zadań. Te, które dotyczą Was bezpośrednio, są następujące:

Przede wszystkim jestem opiekunem całej Waszej grupy studentek i studentów niepełnosprawnych, w tym również ze studiów zaocznych i wieczorowych. Oznacza to, że możecie się Państwo zwracać do mnie bezpośrednio z prośbą o pomoc i radę we wszystkich sprawach związanych z Waszymi studiami.

Jestem również traktowany jako reprezentant Waszych interesów, zarówno indywidualnych jak i grupowych, wobec władz Uczelni. Z tego powodu zachęcam Was do zgłaszania mi wszelkich uwag i propozycji dotyczących działania Uczelni, a szczególnie o informowanie mnie o wszelkich utrudnieniach na jakie natrafiacie z powodu niepełnosprawności.

Od grudnia zacznie normalną prace biuro pełnomocnika Rektora ds. studentów nie-pełnosprawnych. Na razie najłatwiej skontaktować się ze mną telefonicznie, nr 0 607 401 580, lub przez pocztę elektroniczną, adres: sn@us.edu.pl

Zaglądajcie Państwo również na moją stronę internetową, gdzie od czasu do czasu pojawiają się ogłoszenia i komunikaty dotyczące Waszych spraw.

Ten artykuł pochodzi z wydania:
Spis treści wydania
NiesklasyfikowaneNowe książkiOgłoszeniaStopnie i tytuły naukoweW sosie własnym
Zobacz stronę wydania...