Piknik z Uniwersytetem Śląskim

Wielkie biesiadowanie

Tegoroczny Piknik z Uniwersytetem Śląskim odbył się 15 czerwca na zielonych terenach Szkoły Zarządzania UŚ w Chorzowie. Impreza zorganizowana została pod patronatem JM Rektora UŚ prof. zw. dr. hab. Janusza Janeczka i prezydenta Chorzowa mgr. inż. Marka Kopla

W programie imprezy znalazły się: występy Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca "Katowice", pokazy tańca irlandzkiego, koncert zespołu biesiadnego, pokazy akrobatyki oraz walk karate KYOKUSHIN w wykonaniu członków Akademickiego Zespołu Sportowego UŚ. Ponadto pracownicy Pracowni Dydaktycznej Fizyki zaprezentowali ciekawe doświadczenia fizyczne. Szczególnie dużo atrakcji przygotowano dla dzieci: przejażdżki konne, zabawy z Kubusiem Puchatkiem i Tygryskiem, dmuchany zamek czy, dla odważniejszych, skoki na batucie. Wszyscy, młodsi i ci nieco starsi, mogli uczestniczyć w wielu zabawach i konkursach z nagrodami a także przejechać się quadem. Całość dopełniły smakowite dania z grilla.

Foto: Agnieszka Sikora

Autorzy: Agnieszka Sikora