Poznajmy się - Luty 2007

ANETA AUGUSTYN

W Uniwersytecie Śląskim pracuje od 1970 roku. W Dziale Nauczania zajmuje się sprawozdawczością, programem mobilności studentów MOST oraz studiami podyplomowymi. Lubi swoją pracę, zaś czas wolny spędza aktywnie, spacerując lub na wycieczkach rowerowych z córką. Rozwiązywanie różnego rodzaju łamigłówek umysłowych to dla niej najlepszy relaks.

ANETA AUGUSTYN

ALEKSANDRA KOCH

Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od początku swojej kariery zawodowej pracuje w Dziale Nauczania. Jest konsekwentna w dążeniu do celu. Lubi wyzwania i chętnie podejmuje się nowych zadań. Znajduje to swoje odbicie w jej pasji - zdobywaniu górskich szczytów. Każdego roku "zalicza" kolejne pasma. Wielką przyjemność daje jej podziwianie krajobrazów z wysokości. Stara się dostrzegać u innych przede wszystkim pozytywne cechy. Ceni dobre towarzystwo, chętnie przebywa wśród osób, które są uczciwe, szczere i otwarte. Nie toleruje kłamstwa. Bardzo ważne miejsce w jej życiu zajmuje rodzina, której poświęca każdą wolną chwilę.

ALEKSANDRA KOCH

IWONA TRZCIŃSKA

Jako socjolog znajduje w swojej 13-letniej praktyce pokrycie wielu teorii zachowań międzyludzkich. Twierdzi, iż specyfika Działu Nauczania i charakter pracy pozwalają na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Podróże i spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi wpisały się na stałe w jej styl życia. Częste wyjazdy pozwoliły jej poznać zwyczaje i kulturę wielu krajów. Aktywnemu wypoczynkowi poświęca się w sposób zrównoważony: zimą narty, latem pływanie i górskie wędrówki. Czasami zaszywa się w zaciszu domowym nad szkicem z ołówkiem w ręku lub pogrąża w dobrej sensacyjnej lekturze. Ostatnio odkrywa w sobie talenty planisty i architekta.

IWONA TRZCIŃSKA

BEATA OLKIS

Pracuje w Dziale Nauczania od 6 lat. Lubi swoją pracę i uważa, że osoby tu zatrudnione stanowią zgrany zespół. Wolny czas najchętniej spędza z rodziną. Uwielbia stare polskie seriale i dobre kino w wydaniu Davida Lyncha i Quentina Tarantino. Kocha słońce i ciepłe plaże, dlatego wakacje najchętniej spędza nad morzem, a jej marzeniem jest podróż na Malediwy. Jak tylko odbierze wygraną w Lotto, to wraz z rodziną spędzi tam całe dwa miesiące.

BEATA OLKIS