OGÓLNOPOLSKIE TARGI PRACY

Ogólnopolskie targi pracy

DNI KARIERY 2005
skierowane do studentów i absolwentów uczelni wyższych
organizowane przez AIESEC
24 lutego 2005 r. w godz. 9-15
budynek ALTUS (dawne UniCentrum) w Katowicach, ul. Uniwersytecka 13

AIESEC to organizacja studencka zajmująca się międzynarodową wymianą praktyk. A od 12 lat zajmuje się także organizowaniem Dni Kariery. Targi te umożliwiają studentom bezpośrednie dotarcie do firm poszukujących zarówno ekonomistów, prawników jak również inżynierów i specjalistów z branży informatycznej.

Dniom Kariery, jak co roku, towarzyszy cykl warsztatów, szkoleń i prezentacji. Mają one na celu podniesienie świadomości studentów w zakresie rynku pracy. Dotychczas organizatorami szkoleń byli m.in. P&G, PwC, GE, Masterfoods, KPMG, Neumann Group, Prospero Busines Traning. W zeszłorocznych Dniach Kariery w Katowicach uczestniczyło prawie 30 firm, takich jak: PricewaterhouseCoopers, Earnst&Young, ING Bank Śląski, Bank Millenium, Bank Handlowy, Roedl&Partners, Credit Suisse, Grupa Żywiec, P&G, GE, Philips, C.Hartwig Gdynia S.A., WSB Chorzów, Szkoła Biznesu PW, Albion House, TEE, Accenture, Credit Swiss L&P, Adecco i wiele innych.

Zapraszamy wszystkich studentów wyższych uczelni regionu śląskiego

Ten artykuł pochodzi z wydania:
Spis treści wydania