I FESTIWAL HUMORU - ZMIANA TERMINU!

Naukowe Koło Studentów Psychologii Uniwersytetu Śląskiego "Psychology in English" informuje, że z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpiła zmiana terminu, w którym odbędzie się Festiwal Humoru. Początkowa data została zmieniona na 5-6 kwietnia 2005 roku, jednocześnie zmienia się termin nadsyłania propozycji do konkursu na najciekawszą i najśmieszniejszą anegdotę dotyczącą Uniwersytetu Śląskiego.

Przypominamy, że nad Festiwalem patronat objął prof. dr hab. Wojciech Świątkiewicz prorektor UŚ ds. kształcenia. Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu, którzy mogą pochwalić się wiedzą na temat szczególnie śmiesznej sytuacji, która jest związana z życiem naszej Alma Mater. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas I FESTIWALU HUMORU w dniach 5 - 6 kwietnia 2005 roku na WYDZIALE PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII oraz w KINIE ŚWIATOWID.

Anegdoty prosimy przesyłać w terminie 25 marca 2005 roku na adres: anegdota@poczta.fm lub telefonicznie: 504692404, 606690342.

Przypominamy także, że "Gazeta Uniwersytecka" objęła patronat medialny nad konkursem.

red.

Ten artykuł pochodzi z wydania:
Spis treści wydania