Stowarzyszenie Studenci Dla Przedsiębiorczości SIFE Polska

Dać studentom najlepszą szansę na rozwinięcie cech przywódczych, zdolności interpersonalnych oraz umiejętności pracy zespołowej poprzez zachęcanie ich do uczenia, stosowania i przekazywania innym wartości zgodnych z duchem przedsiębiorczości.

Stowarzyszenie Studenci Dla Przedsiębiorczości SIFE Polska

zaprasza do przystąpienia do międzynarodowego programu SIFE (czyt. Sajf) Studenci Dla Przedsiębiorczości - Students In Free Enterprise, realizowanego w blisko 40 państwach. Dołączając do grona tysięcy studentów SIFE na całym świecie będziecie mieli wyjątkową okazję zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z projektami, w zespole, rozwinięcia w sobie umiejętności kreatywnego myślenia, zdolności organizacyjnych oraz przywódczych, a także nawiązania wielu wartościowych kontaktów.

SIFE skierowany jest do niezrzeszonych w żadnej organizacji studentów chcących tworzyć organizację studencką na swojej uczelni, jak również do Studenckich Kół Naukowych realizujących projekty spełniające kryteria SIFE. Kryteria te znajdziecie na stronach www.sife.org.pl

Do 4 kwietnia br. czekamy na zgłoszenia zespołów, które zrealizowały projekty, są w trakcie ich realizacji lub planują taką w najbliższym czasie. Drużyny, które zgłoszą się do programu w tym terminie wezmą udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Studenci Dla Przedsiębiorczości SIFE Polska już 7 maja br. w salach konferencyjnych Międzynarodowych Targów Poznańskich! Uczestnicy będą mieli szansę zaprezentowania siebie, efektów własnej pracy oraz macierzystej uczelni przed jury składającym się z panelu sędziów reprezentujących wiodące na polskim rynku firmy.

Dodatkowo zespoły walczyć będą o tytuł Najlepszej Polskiej Drużyny SIFE i przywilej reprezentowania Polski na Międzynarodowym Finale Konkursu SIFE - SIFE World Cup w Barcelonie we wrześniu 2004 roku.

Zainwestujcie swój czas, energię i pomysłowość we własną przyszłość!!! Zabłyśnijcie na Konkursie!!!

Zasady konkursowe oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na www.sife.org.pl

Uczestników i obserwatorów serdecznie zapraszamy!!!!

Kontakt: Agnieszka Wierzbicka, Dyrektor Zarządzający ds. Relacji z Uczelniami,
Stowarzyszenie SIFE Polska
e-mail: wierzbicka@sife.org.pl, tel. 501 121 651