ZADAJ PYTANIE REKTOROWI

W tym roku upływa druga już kadencja prof. Tadeusza Sławka na stanowisku Rektora Uniwersytetu Śląskiego. W majowym numerze „Gazety Uniwersyteckiej” chcielibyśmy zamieścić rozmowę z prof. Sławkiem, dotyczącą jego refleksji i spostrzeżeń dotyczących życia uczelni (i nie tylko) w ciągu minionych sześciu lat.

Jak w tym czasie zmienił się Uniwersytet Śląski? Co szczególnie warte było zapamiętania? Jak z perspektywy różnych środowisk oceniana jest misja naszej Uczelni? Co jeszcze wymaga dalszej pracy, a co udało się już osiągnąć?

Prosimy naszych Czytelników o podzielenie się swoimi refleksjami i opiniami. Miałbym nadzieję uwzględnić Państwa głosy i pytania, w przemyśleniach dotyczących planowanej rozmowy. Na opinie studentów i pracowników naszej Uczelni będę czekał do 25 marca br. Proszę o nadsyłanie ich na e-mail: mkubik@us.edu.pl

Autorzy: Mariusz Kubik