I Międzynarodowe Dni Społeczne "Gaudeamus"

Ogłoszenie

W dniach 23 i 24 kwietnia 2002 r. odbędą się I Międzynarodowe Dni Społeczne "Gaudeamus", organizowane przez Katolicki Związek Akademicki "Gaudeamus" i Samorząd Studencki Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Tadeusz Sławek.

W ramach Dni Społecznych 23 kwietnia o godz. 9.00 na Akademii Ekonomicznej i 24 kwietnia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się konkurs na najlepszą pracę naukową pt. "E-generacja a globalizacja", w której weźmie udział 24 studentów z całej Polski a także z Ukrainy i Włoch. Zanim jednak Jury zasiądzie, aby wysłuchać wszystkich prelegentów i zadecydować o podziale nagród, będziemy mieli zaszczyt wysłuchać wykładów naszych gości, m.in. prof. dr. hab. Tadeusza Sławka, prof. dr. hab. Anieli Dylus oraz ks. prof. dr. hab. Tadeusza Zasępy.

Oprócz tego Dni Społeczne będą wspaniałą okazją, aby zapoznać się z opinią młodych studentów z europejskich uniwersytetów na temat zagrożeń i szans, jakie stają dzisiaj przed nami.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.
Organizatorzy: Katolicki Związek Akademicki "Gaudeamus" i Samorząd Studencki Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.