Listy do redakcji - Marzec 2000

KOMITET ORGANIZACYJNY
28. OTPPS "BAZUNA 2000"
80-222 Gdańsk; ul. Siedlicka 4

tel. : (058) 347 11 56; 0603344304
e-mail: fify@pg.gda.pl
http://www.pg.gda.pl/~fify/bazuna/

W imieniu Komitetu Organizacyjnego ogólnopolskiego Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej "BAZUNA" zwracam się z prośbą o pomoc w rozpropagowaniu tegorocznej, 28. edycji naszej imprezy.

Przegląd "BAZUNA" - największa impreza organizowana przez gdańskie środowisko akademickie od lat cieszy się niezmienną popularnością. Impreza ta co roku wyłania najlepszych, najbardziej utalentowanych młodych wykonawców, reprezentujących różne rodzaje piosenki studenckiej. Spośród laureatów "BAZUNY" sprzed lat wymienić należy m. in. "WOLNĄ GRUPĘ BUKOWINA", grupy "BABSZTYL", "WAŁY JAGIELLOŃSKIE" oraz "STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO". Gdańska impreza jest jednym z najbardziej liczących się przeglądów promujących piosenkę studencką jako ogólnopolski ruch kulturalny.

Tegoroczna 28. edycja Przeglądu odbędzie się w dniach 12 - 14 maja 2000 roku na terenie Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gdyni przy ul. Olimpijskiej 5/9. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny. Uprzejmie prosimy o przekazanie informacji o imprezie wszystkim zainteresowanym, zwłaszcza osobom grającym i śpiewającym, które mogłyby wziąć udział w konkursie (zarówno solistom jak i zespołom). Ze swej strony możemy udzielić dodatkowych szczegółowych informacji na temat naszej imprezy.