BYŁ BAL

21 lutego 1998 roku odbył się I Wielki Bal Uniwersytetu Śląskiego. Bal odbył się z inicjatywy Fundacji na Rzecz Uniwersytetu Śląskiego i Rozwoju Samorzadnosci wśród Młodzieży Viribus Unitis przy dużej pomocu UNIMENSY.

Na balu bawiło się ponad 100 osób. Wśród zaproszonych gości był m. in. prorektor UŚ, prof. dr hab. Krystian Roleder wraz z małżonką, wielu pracowników UŚ i oczywiście studenci. Impreza odbyła się w stołówce UŚ na ul. Roździeńskiego, która tego dnia nie przypominała codziennie widywanego pomieszczenia (specjalny wystrój i 500 balonów). Zabawa była wyśmienita przy muzyce na żywo Cover Bandu wspomagana przez DJ.

Podczas zabawy były licytowane trzy grafiki znanego artysty Jacka Zygmunta - przyjaciela Fundacji i Uniwersytetu. Po burzliwej licytacji jednym ze szczęśliwych właścicieli jednej z grafik został prorektor UŚ prof. dr hab. Krystian Roleder.

Kolejny bal już za rok. Zapraszamy wszystkich chętnych. Osoby, które bawiły się w tym roku przyrzekały, że w przyszłym roku przybędą na pewno (w końcu nie z każdej zabawy wraca się na bosaka)!!!

Był Bal Był Bal Był Bal