Nagrody dla studenckich etiud

12 grudnia 2007 roku w Centrum Sztuki Filmowej w Katowicach odbyło się spotkanie ze studentami Wydziału Radia i Telewizji UŚ - laureatami: Złotej Kijanki (nagrody im. Laszlo Kovacsa przyznanej po 15. Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Plus Camerimage 2007) oraz Grand Prix Złoty Dinozaur. O statuetkę Złotej Kijanki rywalizowali autorzy zdjęć do 30 studenckich etiud z całego świata. Międzynarodowe jury uhonorowało pracę Tomasza Woźniczki przy krótkim filmie "Za horyzontem". Grand Prix Złoty Dinozaur otrzymał Tomasz Jurkiewicz za film "Radioakcja/Live Action Radio". Spotkaniu towarzyszył pokaz filmów nagrodzonych studentów.

Nagrody dla studenckich etiud

Autorka zdjęć do filmu 'Warszwianka' Weronika Bilska otrzymała nagrodę 'Światło dla Sztuki'z reżyserem 'Warszawianki' Marcinem Maziarzewskim hspace=
Autorka zdjęć do filmu "Warszwianka" Weronika Bilska otrzymała nagrodę "Światło dla Sztuki" z reżyserem "Warszawianki" Marcinem Maziarzewskim

Nagrody dla studenckich etiud