KOMUNIKATY, ZAPROSZENIA

Niedziela Palmowa w Rabce

Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" zaprasza na organizowaną przez siebie wycieczkę autokarową do Rabki i Dobczyc - 31 marca. Informacje i zapisy - w Dziale Spraw Socjalnych.

Wakacje zagraniczne

Dział Socjalny proponuje bogatą ofertę zagranicznych wczasów za pośrednictwem czeskich biur podróży - względnie tanich i solidnych. Można pojechac m. in. do Hiszpani, Francji, Grecji, Włoch. Warto zapoznać się ze szczegółami.

Konkurs fotograficzny

Szósta już edycja konkursu fotograficznego, któremu patronujemy, a który organizują uczelniane i okręgowa instancje ZSP UŚ i PŚl oraz komisja fotografii krajoznawczej PTTK zaprasza do udziału także licealistów. Temat konkursu: "Moja ziemia rodzinna - Górny Ślask i Zagłębie widziane obiektywem". Fotografie mają być czarno-białe lub kolorowe w formatach od 15x 20 cm do 30 x 40 cm, łącznie nie więcej niż 10 sztuk. Koniecznie należy na odwrocie opisać je nazwiskiem i adresem autora wraz z telefonem. Nagrody w postaci profesjonalnych materiałów fotograficznych. Termin skłdania prac do 8 maja w wymienionych instancjach ZSP, rozstrzygnięcie - do 27 maja.

Rekolekcje akademickie

Wielkopostne rekolekcje dla środowiska akademickiego Katowic odbędą się od 24 do 27 marca - godz. 19, jak zwykle w Krypcie katedry Chrystusa Króla. Poprowadzi je dominikanin o. Maciej Ziemba. Duszpasterze akademiccy zapraszaja studentów i profesorów.

Drukarnio popraw się!

Z Drukarnią Uniwersytecką współpracuje nam się dobrze. Kiedy nam bardzo zależy - drukarnia potrafi się sprężyć i zrobić Gazetę w tempie na wczoraj. Od kilku jednak miesięcy coś niedobrego dzieje się z jakością druku, a zwłaszcza jakością drukowanych zdjęć. Stąd nasz apel. Gazeta idzie w świat i wtedy nie jest dobrą wizytówką firmy, która ją wydrukowała.