8 - 12 marca 2006 roku

IV Festiwal Slajdów Podróżniczych w Katowicach

Zapraszamy na IV Festiwal Slajdów Podróżniczych w Katowicach, który odbędzie się w dniach 8 - 12 marca 2006 roku. Organizatorami Festiwalu jest Śląskie Stowarzyszenie Podróżnicze "GARUDA" oraz Studenckie Koło Podróżnicze "Denali". Patronat nad Festiwalem objęli: Prezydent Miasta Katowice Piotr Uszok oraz Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Janusz Janeczek.

PROGRAM FESTIWALU

8 marca (środa), godz. 18.00
Klub Niezależnych Stowarzyszeń Twórczych - Galerii "Marchołt"
ul. Warszawska 37, Katowice

Wernisaż wystawy fotograficznej "Azjatyckie fascynacje" Joanny i Artura Morawców . Na wernisażu nastąpi uroczyste otwarcie IV Festiwalu Slajdów Podróżniczych.

9 marca (czwartek), godz. 17.00
ul. Uniwersytecka 4, Katowice

Maciej Burzyk - "Pod biegunem kwitną kwiaty"
Łukasz Kuśpiel - "Kaniony i jaskinie Sardynii"