WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

XIII Finał - 9 Stycznia 2005 R.

NOWOCZESNE METODY DIAGNOSTYKI LECZENIA W NEONATOLOGII I PEDIATRII

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prosi o pomoc we wszystkich przedsięwzięciach podejmowanych przez członków Szta-bu dla realizacji zbiórki pieniężnej oraz imprez towarzyszących zbiórce w dniu 9 stycznia 2005 r.

W tym dniu bawimy się razem w klubie "Straszny Dwór" - planu-jemy dużo atrakcji i niespodzianek (program niebawem na stronach: www.us.edu.pl , www.elementarz.hg.pl .

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy (studentów, pracowników naukowych i administracji Uniwersytetu Śląskiego) do Sztabu w Zespole Szkół Fundacji "Elementarz" ul. Studencka 18, tj. Osiedle Akademickie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - Ligocie.

Rejestracja osobiście bądź pocztą elektroniczną:
e-mail: wosp@elementarz.neostrada.pl, elementarz@wp.pl,
tel. 204-59-08, 25-25-199.
Oby "13" była wielkim szczęściem dla chorych dzieci.

Liczymy na Was
Szef Sztabu
Andrzej Jabłoński

Ten artykuł pochodzi z wydania:
Spis treści wydania
Kronika UŚNiesklasyfikowaneOgłoszeniaStopnie i tytuły naukoweW sosie własnymWydawnictwo Uniwersytetu ŚląskiegoZ Cieszyna
Zobacz stronę wydania...