Z /PRZED/OSTATNIEJ CHWILI

NOWA FILIA

Studentka II roku filologii slowianskiej, wypelniajac deklaracje potrzebna podczas zakwaterowania, w rubryke "nazwa uczelni" wpisala: US w Katowicach, filia w Sosnowcu. Gdyby "Zylete" zbudowano po drugiej stronie drogi szybkiego ruchu, uniwersytet mialby jeszcze jedna filie - w Bedzinie.

NOWE P. POZ.

Liczni zwolennicy tradycyjnego spozywania alkoholu /w kieliszku/ nadali wszystkim popitkom wspolna nazwe. Pojemne slowo GASNICA znaczy tyle, co cola, mineralna, sok czy tonik. "Wyslac kogos po gasnice" jest wprawdzie przejawem zapobiegliwosci ale nie ma nic wspolnego z prewencja ogniowa. Wrecz przeciwnie.

NOWE USTALENIA

Pimpus* milczal jak zaklety. Piniek** tez nie zajaknal sie ni slowem. Nawet Bob***, ktory caly rok wygadywal przerozne glupoty - 24/25 grudnia 1993 roku zaniemowil.
* - kot /bialy/ JM Rektora
** - kot /czarny/ Oli Kielak - wspolredaktorki "GU"
*** - pies /masci nieznanej/ prof. Leszka Ogiegly /Co ustalilismy z niemalym trudem/