KOMUNIKATY

NA RZECZ ZAKLADU DLA DZIECI NIEWIDOMYCH

Fundacja Dzieciom zwrocila sie za posrednictwem JM Rektora do naszej wspolnoty o udzial w zorganizowanej przez siebie akcji sprzedazy kartek okolicznosciowych "Dla zakochanych - Walentynki" /14 lutego/. Wydawca kartek takze jest Fundacja. Calkowity dochod ze sprzedazy kartek bedzie przekazany na potrzeby Zakladu dla Dzieci Niewidomych w Laskach kolo Warszawy. Kartki kosztuja 2000 zl i mozna na naszej uczelni nabywac je w klubach studenckich, bufetach, Radiu "Egida" /w Ligocie/, w naszej redakcji a mozna takze - jezeli ma sie mozliwosc rozprowadzenia wiekszej ilosci - zglosic sie do Dzialu Spraw Studenckich.

AUTOKAR DLA NARCIARZY

Dzial Spraw Socjalnych informuje, ze podobnie jak w latach poprzednich rusza autokar dla narciarzy. Codzienne autokarowe wyjazdy rodzinne w gory - w terminie 31.01. - 13.02.1994 oraz soboty i niedziele w okresie 19.02- 27.03.1994. Udzial w wyjazdach jest nieodplatny. Wyjazdy godz. 8.oo - powroty okolo godz. 18.oo. /Autokary beda uruchamiane przy minimum 75% wykorzystania miejsc w autokarach/.