WYŻSZA SZKOŁA STUDENCKIEGO WTAJEMNICZENIA

ZAPROSZENIE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH ŻAKÓW

Pod ta wielce obiecujaca nazwa Zrzeszenie Studentow Polskich w Katowicach co roku organizuje na poczatku wrzesnia oboz "adaptacyjny" dla tych, ktorzy na poczatku lipca sukcesem uwienczyli swe staranie o stanie sie studentami. Oboz tradycyjnie odbywa sie w Augustowie nad malowniczym jeziorem Necko. Toczy sie w zartobliwej, rekreacyjnej a jednak wiele dajacej atmosferze symulacji warunkow wyzszej uczelni. Jest wiec podzial na role - rektorow, dziekanow, pelnione przez kadre czyli nieco starszych studentow lub mlodych pracownikow naukowych. Jest wiele atrakcji - zabaw, wyglupow, wprawek w tradycyjnej obrzedowosci akademickiej ale jest takze pozyteczna porcja wiedzy o tym jak byc studentem - na codzien i od swieta. Zainteresowani moga uzyskac szczegolowe informacje oraz zapisac sie w : Slaskiej Radzie Okregowej ZSP, Katowice, ul. 3 Maja 7/111 lub w Radzie Uczelnianej ZSP US, Katowice, ul. Bankowa 14/517.

Na zdjeciu: otrzesiny potwierdzone pieczecia studenckiego stanu /wlasciwiej: czola/ podczas poprzedniego WSSW.

Foto: Jaroslaw Krawczyk

Autorzy: Foto: Jarosław Krawczyk