OGŁOSZENIE

Koło Naukowe Młodych Klasyków Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza na konferencję

LATINA VIVA? ROMA AETERNA?

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 maja 2005 roku o godzinie 10.00
na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a głównym jego tematem będą inspiracje łacińskie (ale i greckie) w szeroko pojętej literaturze, sztuce, filozofii i kulturze.

Studenci chcący wziąć udział w konferencji proszeni są o przygotowanie 10-20 minutowych referatów i złożenie ich w Katedrze Filologii Klasycznej (Plac Sejmu Śląskiego 1, p. 117) do dnia 22 kwietnia 2005 roku.
Proszę także podać swoje dane wraz z nr tel. lub adresem e - mail.
Planujemy opublikowanie najciekawszych referatów w piśmie Koła Młodych Klasyków "Classica Catoviciensia. Scripta Minora".

Więcej informacji na temat konferencji i związanych z nią atrakcji można uzyskać pod nr tel. 608 162 903 albo pisząc na adres pmarcin@us.edu.pl, a tekże bezpośrednio w Katedrze Filologii Klasycznej.

Ten artykuł pochodzi z wydania: