ZAPROSZENIE DO ANTYPEDAGOGIKI

W srode 14 grudnia Akademickie Kolo Higieny Psychicznej /czyli kolo naukowe studentow pedagogiki i psychologii/ zaprasza na sympozjum poswiecone ANTYPEDAGOGICE.

Trzeba wyjasnic niewtajemniczonym, ze antypedagogika to alternatywny wobec pedagogiki nurt proponujacy przyjecie nowej relacji miedzy doroslymi i dziecmi, rownoleglej relacji przyjazni i wspolistnienia.

W programie wyklady i dyskusje. Zaproszono czolowych polskich antypedagogow: dr hab. Boguslawa Skiwerskiego z UL oraz mgr Wiktora Zlobickiego z UWr. Bedzie ponadto projekcja video wykladu jednego z tworcow antypedagogiki Hubertusa von Schoenbecka. W trakcie sympozjum bedzie mozna nabyc literature na temat ktorego dotyczy.

Miejsce akcji: Wydzial Pedagogiki i Psychologii, /najprawdopodobniej sala gimnastyczna/. Poczatek - godz. 11.oo.