Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie

CENTRUM KONFERENCYJNE

Centrum Konferencyjne Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, zaprasza do skorzystania z całorocznej oferty organizacji i obsługi różnego rodzaju imprez szkoleniowo-konferencyjnych, motywacyjno-integracyjnych, a także zjazdów, sesji, narad, koncertów oraz wystaw.

Centrum konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy :
- klimatyzowaną salę obrad dla 150 osób
- salę audytoryjną dla 450 osób (aula uniwersytecka)
- salę kameralną dla 80 osób
- miejsca wystawiennicze

Ponadto proponujemy :
- tłumaczenie symultaniczne
- mutimedialne rzutniki
- bezprzewodowy odbiór dźwięku
- projekcje video (duży ekran)
- ksero, telefon, fax, internet
- koncerty muzyki klasycznej lub jazzowej
- występy grup folklorystycznych
- wycieczki krajoznawcze po polskiej i czeskiej stronie granicy, itp.

Nasza oferta zawiera się także w możliwości skorzystania z innych obiektów kompleksu uniwersyteckiego :
- hotel-zajazd (80 miejsc noclegowych) oraz miejsca noclegowe w akademikach
- restauracja hotelowa oraz stołówka akademicka
- kawiarnia
- basen oraz hala sportowa
- galeria sztuki
- klub z dyskoteką

Od kilku lat Centrum Konferencyjne współuczestniczy w obsłudze takich ważnych wydarzeń jak Festiwal Filmowy "Era Nowe Horyzonty", ściągający do grodu nad Olzą tysiące młodych fanów ambitnego kina oraz Szkoła Języka i Kultury Polskiej, w której bierze udział młodzież z całego świata.

Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać każdemu zadaniu i zapewnić usługę na wysokim poziomie. Będzie nam miło gościć naszych kontrahentów w murach naszej uczelni, w malowniczym Cieszynie, mieście o bogatych tradycjach wynikających ze specyfiki miasta granicznego, oferującego liczne imprezy kulturalne i mnóstwo innych atrakcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:
Centrum Konferencyjne Filii UŚ w Cieszynie
ul. Bielska 62, Cieszyn 43-400