CAFÉ SPINOZA ZAPRASZA

Po wakacyjnej przerwie, w odnowionym częściowo budynku Wydziału Nauk Społecznych, zaprasza ponownie kawiarnia Spinoza – istniejąca tam zaledwie od kilku miesięcy, nosząca pierwotnie nazwę „Klub Profesora”. W zamierzeniu dziekana WNS miało być to miejsce spotkań pracowników dydaktycznych wydziału, służące rozmowom i dyskusji. Jednak tradycją stało się, że miejsce to upodobali sobie również studenci – stało się zatem ono otwarte dla wszystkich. w elegancko zaadaptowanym lokalu można zjeść gorący posiłek, desery, koktajle. Klub wyróżnia się spośród innych organizacją spotkań okolicznościowych, towarzyszących promocjom prac doktorskich – przygotowuje m.in. obiady. W roku akademickim dla wszystkich chętnych dostępne są w kawiarni czasopisma.