Zawód : reżyser

Dobra informacja dla tych, którzy wybierają się na reżyserię i boją się, że nie znajdą się w szczęśliwej "ósemce" UŚ - Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy zaprasza !!!

Szkoła znajduje się w Warszawie, a wśród wykładowców takie nazwiska jak: Wajda, Holland, Marczewski, Zanussi czy Łoziński. Edukacja szybka, ale droga : 1 rok za 10 tysięcy (zł.). Szybko, czyli bez teorii, sama praktyka i to dość intensywna, jedne zajęcia mogą trwać nawet 16 godzin. Drogo, ale z możliwością uzyskania stypendium.

Warunki do spełnienia:

• matura,
  • życiorys + ankieta,
  • własna praca (np. film, scenariusz, fotografie, itp.),
  • projekt filmu (średnio- lub pełnometrażowy).

Jeżeli to wszystko zostanie rozpatrzone pozytywnie, rozmowa kwalifikacyjna przebiegnie pomyślnie, należy oczekiwać na zaproszenie na dwutygodniowe warsztaty. Tu okaże się, kto znajdzie się w szczęśliwej ... "czternastce".

(Mija rok, po 10 tysiącach mgliste wspomnienie...)

Przedstawiciele szkoły obiecują, że po jej ukończeniu autorzy najciekawszych projektów (tych złożonych w czasie postępowania kwalifikacyjnego i rozwijanych podczas studiów) mają szansę na kontakt z producentem.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: film@poczta.onet.pl