Aktualności dotyczące konkursu na najlepszy reportaż

Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu odbędzie się 4 listopada 2010 r. (czwartek) o godz. 11:00 auli im. Kazimierza Lepszego (w rektoracie Unwiersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12, Katowice). Gościem specjalnym uroczystości będzie Jasiek Mela - polski polarnik i podróżnik, który opowie o swoich podróżach, przełamywaniu barier, działalności Fundacji "Poza Horyzonty" oraz najnowszych projektach.

Informujemy, że termin nadłysłania reportaży na konkurs upłynął. Zostało powołane jury, które zapozna się teraz z nadesłanymi pracami. Skład osobowy jury zamieszczony jest w osobnej zakładce: jury.

W związku z pytaniami, informujemy, że w konkursie mogą wziąć udział doktoranci - w kategorii studenci.

Ponieważ dostajemy maile z pytaniami, w jakiej kategorii znaleźć powinni się tegoroczni maturzyści - absolwenci szkół ponadgimnazjalnych, informujemy, że powinni wystąpić w kategorii uczeń szkoły ponadgimnazjalnej. Zgodnie z zapisem w legitymacji szkolnej - formalnie jest się uczniem do 30 września.

Mamy już pierwszych fundatorów! Dziękujemy JM Rektorowi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach za ufundowanie nagrody głównej - laptopa marki DELL Latitude E6400 oraz nagrody pieniężnej w wysokości 430  PLN. Dziękujemy również Księgarni Bezdroża za ufundowanie pięknych albumów i przewodników. Więcej...

Z przyjemnością informujemy, że mamy nowych patronów honorowych naszego konkursu (patrz: prawa kolumna).

Informujemy, że Konkurs na reportaż im. Maćka Chowanioka ruszył 1 kwietnia 2010 r. Do 25 czerwca 2010 r. można przesyłać prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym.

Najlepsze reportaże zostaną opublikowane w "Gazecie Uniwersyteckiej UŚ".

Wpierw prosimy jednak o zapoznanie się z regulaminem  i opisem konkursu.