4 marca 2008 r.

Koncert z okazji 40-lecia Uniwersytetu Śląskiego

JM Rektor Akademii Muzycznej w Katowicach prof. zw. Eugeniusz Knapik oraz JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Janusz Janeczek zaprosili na uroczysty koncert dedykowany przez rektora i społeczność Akademii Muzycznej w Katowicach społeczności akademickiej Uniwersytetu Śląskiego z okazji 40-lecia istnienia naszej Uczelni. Uroczysty Koncert Akademickiej Orkiestry Symfonicznej im. Karola Szymanowskiego odbył się w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Akademicka Orkiestrs Symfoniczna im. Karola Szymanowskiego
Akademicka Orkiestrs Symfoniczna
im. Karola Szymanowskiego

Gości witał JM Rektor Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego prof. zw. Eugeniusz Knapik