Uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom Uniwersytetu Śląskiego

Wasz sukces jest naszym sukcesem!

30 listopada 2010 r. w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2009/2010. W uroczystości udział wzięli: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. UŚ dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz oraz przedstawiciele władz miast uniwersyteckich, regionu i wymiaru sprawiedliwości, związani z Uniwersytetem Śląskim pracodawcy, przedsiębiorcy, a także rodziny i przyjaciele wyróżnionych. Gościem specjalnym uroczystości była Renata Przemyk, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Ceremonii wręczania dyplomów przewodniczył prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz

Gościem specjalnym uroczystości była absolwentka Uniwersytetu Śląskiego – Renata Przemyk

Absolwenci Uniwersytetu Śląskiego roku akademickiego 2009/2010

Autorzy: Agnieszka Sikora