XXXIII uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego

19 stycznia w auli Wydziału Prawa i Administracji UŚ odbyła się XXXIII uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego - 10 lat Samorządu Województwa Śląskiego. Otwarcia sesji dokonali: przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego Michał Czarski i prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz. Podczas obrad wystąpili m.in.: prof. zw. dr hab. Jacek Wódz z wykładem "Społeczeństwo województwa śląskiego - jaką drogą ku spójności" i prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz z wykładem "Samorząd województwa w systemie organów administracji publicznej".

Od lewej: przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego Michał Czarski, prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz, prof. dr hab. Ryszard Kaczmarek Od lewej: przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego Michał Czarski, prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz, prof. dr hab. Ryszard Kaczmarek

XXXIII uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego Prof. zw. dr hab. Jacek Wódz

XXXIII uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego

XXXIII uroczysta sesja Sejmiku Województwa Śląskiego Jubileuszowa wystawa w holu budynku Wydziału Prawa i Administracji UŚ