DNI KARIERY

17 i 18 marca AIESEC Katowice organizuje kolejną już edycję Dni Kariery. Celem dni jest dostarczenie studentom wiedzy o aktualnych procesach zachodzących na rynku pracy, przybliżenie wymagań, jakie stawiają pracodawcy kandydatom do pracy oraz przeciwdziałanie bezrobociu i umożliwienie firmom prezentacji ich oferty zatrudnienia wśród osób szczególnie aktywnie poszukujących pracy - studentów i absolwentów. Ponadto organizatorzy chcą nauczyć studentów, jak skutecznie znaleźć pracę.

W Katowicach DK organizowane są od trzech lat. W tym roku organizatorzy chcą szczególnie zwrócić uwagę firm warszawskich i międzynarodowych koncernów na ogromny potencjał Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Politechniki Śląskiej i Uniwersytetu Śląskiego. Ale nie oznacza to wyłączenie z DK firm naszego regionu. Planowane jest uczestnictwo ok. 25 najatrakcyjniejszych dla studentów firm z województwa katowickiego i tyle samo z Warszawy. Firmy chcące poprzez uczestnictwo w Dniach znaleźć pracowników mogą zgłaszać się do biura AIESEC, tel. 598421 wew. : 2240, 2243, fax 588828. DK będą prawdopodobnie zorganizowane w Spodku. Informacje bardziej szczegółowe pojawią się w prasie codziennej, radiu i TV. Zachęcamy studentów do zainteresowania się Dniami Kariery i uczestnictwa. To dobra - i bezpłatna - okazja nauczenia się ciekawych i pożytecznych rzeczy.